---

Jsme rodinná firma fungující již od roku 1995. Zaměřujeme se na výtvarné, kreativní, školní potřeby a papírnictví.

Kromě našeho internetového obchodu provozujeme i kamennou prodejnu na adrese Makovského 1140/13, Praha 6. Zde poskytujeme navíc služby kopírování a tisku. Nachází se zde i samoobslužný fotokiosek Mitsubishi pro výrobu okamžité fotografie, který v bohaté míře využívají hlavně scrapařky, které potřebují fotku rychle, kvalitně a za dobrou cenu.

Zaměřujeme se na rozvoj kreativity a zručnosti zvláště u dětí, proto nabízíme široký sortiment razítek, forem, různých modelín a modelovacích hmot, tzv."polotovarů" pro děti, aby si mohly samy hračku vyrobit.

V nabídce máme vše na decoupage - lepidla, laky, decoupage papíry, rýžové papíry a další. V široké škále je zde zastoupen sortiment na scrapbooking a cardmaking, např.washi pásky a další ozdoby a drobnosti.

Naši zákazníci mají možnost si vypůjčit výsekový strojek Big shot od firmy Sizzix s příslušenstvím a k němu spoustu embosovacích kapes a vyřezávacích nožů.

V kamenné prodejně nabízíme i papírenský sortiment, školní a kancelářské potřeby.

Našim cílem je spokojený zákazník, který se rád vrací. Snažíme se o profesionální a vstřícný přístup, ochota a úsměv je u nás samozřejmostí.

 

Pokud máte zájem o sortiment, který zde není, klidně nám volejte, budeme se snažit vše zajistit k Vaší i naší spokojenosti. Volejte kdykoli v naší pracovní době:

Pondělí - pátek 7,30 - 18,00

Sobota 8,00 - 12,00

Těšíme se na Vaši návštěvu, jak v kamenné prodejně, tak i zde v našem e-shopu.

...


Náš sortiment

- výtvarné potřeby nejenom pro děti, ale i dospělé, soustřeďujeme se na značku Pébeo,   Canson

- školní potřeby, hlavně kvalitní od českých firem, zejména Koh-i-noor, STIL, Argus

-kreativní potřeby, obzvláště na scrapbooking, cardmaking a decoupage

- papírnictví - kancelářské potřeby

- alba na fotografie i scrapbooking, taky od českých ověřených firem např.Tradag

- rámečky, klip rámy Prodáváme i sezónní zboží například sady na výrobu svíček a mýdel, spolupracujeme s renomovanými firmami jako je italská firma Stamperia, celosvětově uznávané firmy Pébeo a Canson, Folia

- výrobce kreativních papírů i různých sad. Jedním z hlavních dodavatelů je francouzská firma Aladine, která se zaměřuje na výrobu razítek nejen pro dospělé, ale i pro děti (atestované již od 18 měsíců). V neposlední řadě je zde zastoupena i italská firma Primo

- výrobce voskovek Magic triangle a dalších výtvarných potřeb.

Neustále se snažíme náš sortiment rozšiřovat a doplňovat o novinky.